DataLife Engine > Обласні новини > Двоє радомишльських безробітних після стажування працюватимуть у свого роботодавця

Двоє радомишльських безробітних після стажування працюватимуть у свого роботодавця


09.10. Разместил: yuriy
Зазвичай за сприянням у підборі персоналу роботодавці звертаються до cлужби зайнятості. Не виключенням став і ФОП Целованський Володимир Олександрович, який звернувся до Радомишльської філії обласного центру зайнятості вже на етапі планування створення робочих місць.

Працівники центру зайнятості допомогли підприємцю визначитися з вимогами до кандидатів та організували співбесіду з претендентами шляхом проведення ярмарку вакансій.
Двоє радомишльських безробітних після стажування працюватимуть у свого роботодавця

Оскільки на новостворені робочі місця було затребувано додаткових вмінь, т.я. це мали бути не просто продавці, а продавці-консультанти з продажу сантехніки з навичками консультування щодо особливостей окремих видів товарів, їх призначення, властивостей, якості, правил догляду за ними та демонстрації їх в дії, у центрі зайнятості запропонували організацію стажування безпосередньо на підприємстві. Стажування організовано для того, щоб роботодавець міг перевірити спроможність потенційних працівників виконувати поставлені завдання, а працівники мали можливість проявити себе, показати свої кращі сторони, водночас отримали можливість ознайомитись з новим місцем роботи, отримати практичні уміння та навички виконання обов’язків на посадах, які мають намір обіймати.

На даний час двоє безробітних проходять стажування під керівництвом майбутнього роботодавця. Фахівці філії сподіваються, що направлені для працевлаштування особи задовольнять ФОП Целованського В.О. як майбутні працівники та розраховують на подальшу співпрацю з роботодавцем.

Вернуться назад