DataLife Engine > Обласні новини > У Бердичеві з лідером пасажирських перевезень обговорили питання укомплектування кадрами

У Бердичеві з лідером пасажирських перевезень обговорили питання укомплектування кадрами


15.10. Разместил: yuriy
У Бердичеві з лідером пасажирських перевезень обговорили питання укомплектування кадрами

Відбулася робоча зустріч фахівців Бердичівського міського центру зайнятості з керівником ТОВ «Бердичівське автотранспортне підприємство» Ігорем Плісаком. Це підприємство несе на собі основну частину міських та міжміських перевезень населення. Незалежно від економічних проблем ТОВ «Бердичівське автотранспортне підприємство» створює нові робочі місця та постійно співпрацює з міським центром зайнятості. Впродовж цього року підприємство надало до служби зайнятості 35 вакансій, з них укомплектовано – 28.

Під час зустрічі з керівником обговорили проблемні питання на ринку праці району та зміни в законодавстві про зайнятість. Особливу увагу надали методам вирішення кадрових потреб підприємства.

Результатом зустрічі між роботодавцем і Бердичівським міським центром зайнятості стала домовленість про подальшу співпрацю у напрямі оперативного та якісного вирішення питання укомплектування підприємства кваліфікованими кадрами.

Вернуться назад