DataLife Engine > Обласні новини > У Баранівці майбутні абітурієнти «знайомилися» з навчальними закладами області

У Баранівці майбутні абітурієнти «знайомилися» з навчальними закладами області


16.10. Разместил: yuriy
У Баранівці за ініціативи районної філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся день кар’єри, на який було запрошено представників навчальних закладів області.
У Баранівці майбутні абітурієнти «знайомилися» з навчальними закладами області

Дванадцять закладів прийняли запрошення приїхати на зустріч з майбутніми випускниками шкіл Баранівської громади та Кам’янобрідської загальноосвітньої школи.

У фойє міського будинку культури імені були організовані консультаційні пункти усіх закладів, що взяли участь у заходах. Кваліфіковані відповіді на запитання випускників надавали викладачі та студенти та забезпечували буклетами та іншою інформацією про умови вступу та вартість навчання.

Свої презентації представили Державний університет ім. Івана Франка, Державний університет «Житомирська політехніка», агротехнічний, автомобільно-дорожній, торговельно-економічний, фармацевтичний коледжі міста Житомир, Ново-Чорторийський аграрний та Новоград-Волинський промислово-економічний технікуми та інші. Курсанти Житомирського військового інституту ім. С.Корольова подарували учням пісні та представили свій заклад.

Атмосфера була дуже дружньою та теплою. Мета щодо інформування молоді про умови успішного вибору професії та можливості її отримання була досягнута.

Вернуться назад