DataLife Engine > Обласні новини > Ще 13 кандидатів на посади голів РДА Житомирщини пройшли співбесіди у рамках проєкту LIFT

Ще 13 кандидатів на посади голів РДА Житомирщини пройшли співбесіди у рамках проєкту LIFT


31.10. Разместил: yuriy
Нещодавно голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів чергові співбесіди з кандидатами на вакантні посади голів райдержадміністрацій.

За результатами зустрічей ще 13 осіб, які подали заявки через проєкт LIFT, ініційований Президентом Володимиром Зеленським, стали потенційними кандидатами на посади голів РДА.

«Впевнений, що завдяки проєкту LIFT кожен район Житомирщини вже невдовзі матиме нового та фахового керівника. Провів співбесіди із кандидатами, після чого документи ще 13 претендентів направили до Офісу Президента на погодження. Наразі Житомирщина може стати першою областю, де разом із командою Президента одночасно запрацюють голови усіх райдержадміністрацій», – зазначив Віталій Бунечко.

Зауважимо, що упродовж 2 місяців через LIFT на Житомирщині подали понад 500 заявок на посади голів райдержадміністрацій.

Раніше голова ОДА вже провів 10 співбесід із претендентами, які пройшли співбесіди і в Офісі Президента.

Нагадаємо, що Віталій Бунечко чекає на нових перспективних кандидатів на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА.

Довідково: LIFT – це проєкт команди Президента України Володимира Зеленського, платформа, що дасть поштовх до нових змін у країні; нових людей на державні та соціальні проєкти, інноваційні ідеї та розробки, що сформують державу як зручний сервіс для кожного громадянина України.

Вернуться назад