DataLife Engine > Обласні новини > У Попільнянському районі Житомирщини запрацювала поліцейська станція

У Попільнянському районі Житомирщини запрацювала поліцейська станція


10.11. Разместил: yuriy
У Попільнянському районі Житомирщини запрацювала поліцейська станція

8 листопада у с. Почуйках Попільнянського району відкрилася поліцейська станція, уже чотирнадцята на Житомирщині. Це село є одним з дев’яти, що входять до складу Квітневої об’єднаної територіальної громади і нині майже 4,5 тисячі її жителів зможуть вирішувати питання правопорядку, не виїжджаючи до районного центру.

Поліцейська станція розмістилась у будівлі місцевої сільської ради. Тут створено комфортні умови та належно обладнано службовий кабінет з робочими місцями дільничного офіцера та ювенального інспектора, дитячу кімнату для спілкування з малечею та підлітками, а також побутове приміщення, необхідне у разі чергування правоохоронців у цілодобовому режимі.

- За цими станціями майбутнє. Упевнений, що стан правопорядку та взаємодія поліцейських з громадою після її відкриття вийдуть на якісно новий рівень, - сказав начальник ГУНП області Сергій Крупєй. – Довіра жителів ОТГ до дільничного офіцера і загалом до поліції – для нас найбільш важлива в оцінці роботи.

Очільник поліції області подякував голові Квітневої об’єднаної територіальної громади Анатолію Олійнику та старості с. Почуйки Наталії Гнедко за сприяння у створенні поліцейської станції та щиру зацікавленість в ефективній взаємодії у питаннях безпеки та правопорядку.

- Ми сподіваємось, що дільничний стане ще ближчий до людей і до нас, місцевої влади, - прокоментував подію Анатолій Олійник. – У селі побудоване та функціонує велике міжнародне підприємство і ми зацікавлені, аби його іноземні інвестори почувались тут комфортно і безпечно, тому що це робочі місця наших селян, це їх добробут і спокій.

Дільничний офіцер Володимир Табачук розповів, що значну частину свого робочого часу він проводить у спілкуванні з жителями громади: комусь потрібна порада, іншим – вирішити спірне питання, а декому – й контроль за поведінкою.

Для забезпечення якісної роботи начальник ГУНП передав дільничному бодікамеру. Також у його розпорядження виділено службовий автомобіль ВАЗ-2107.

До кінця року планується відкриття ще двох поліцейських станцій, а загалом на Житомирщині їх планується понад двадцяти. Вони стануть підґрунтям для реалізації наступного проекту «Дільничний офіцер громад».

Вернуться назад