DataLife Engine > Обласні новини > Черняхівські гімназисти бачили як стають професіоналами

Черняхівські гімназисти бачили як стають професіоналами


29.11. Разместил: yuriy
Черняхівські гімназисти бачили як стають професіоналами

Учні Високівської гімназії мали можливість покрокове пройти шляхом майбутніх успішних спеціалістів. Для школярів у Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій фахівці Черняхівської районної філії обласного центру зайнятості організували профорієнтаційний захід – день кар’єри.

Випускників ознайомили з навчальним закладом району. Цікава екскурсія училищем, поєднана з майстер-класами, захопила майбутніх абітурієнтів. Кожен бажаючий мав можливість спробувати себе у зварювальних роботах, керуванні автомобілем, пекарській справі. З особливою цікавістю діти розпитували про можливість працевлаштування після навчання.

Для бачення повної картинки можливого професійного шляху «навчання-працевлаштування», фахівці філії організували професіографічну екскурсію на ПІІ ТОВ «Даніко», яке займається високоякісною металообробкою, зварюванням, складанням металевих конструкцій і механізмів для харчової промисловості.

Під час екскурсії учнів ознайомили з історією, трудовими традиціями підприємства, зі специфікою виробничої діяльності, потребою в працівниках та роботою токарів, електрогазозварників, фрезерувальників, слюсарів, верстатників широкого профілю. Як стверджують діти, вони побачили сучасне виробництво з новітнім обладнанням та чудовими умовами праці, дізнались багато цікавого та корисного. Зрозуміли, чим більшою кількістю інформації володіє молода людина, тим більша вірогідність уникнути помилок в подальшому житті.

Вернуться назад