DataLife Engine > Обласні новини > Укрзалізниця пропонувала роботу коростенським безробітним

Укрзалізниця пропонувала роботу коростенським безробітним


03.12. Разместил: yuriy
В рамках соціального партнерства державної служби зайнятості та роботодавців, у Коростенському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, аби сприяти працевлаштуванню осіб з інвалідністю, надати учасникам всебічної інформації.
Укрзалізниця пропонувала роботу коростенським безробітним

У ярмарку взяли участь представники багатьох підрозділів Укрзалізниці: локомотивного депо, вагонного депо, дистанції електропостачання, дистанції сигналізації та зв’язку, дистанції колії, а також 30 пошукачів роботи, переважною більшістю – особи з інвалідністю, в тому числі учасники АТО.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Жанна Кравчук ознайомила слухачів зі станом ринку праці та послугами, які можуть отримати безробітні особи в службі зайнятості. Начальник відділу кадрів Коростенської дирекції залізничних перевезень Людмила Ренкас ознайомила їх з потребою у кадрах, вимогами до кандидатів, умовами праці.

По завершенню презентації учасники ярмарку поспілкувались з представниками роботодавців індивідуально. Зацікавлені особи залишили свої резюме та заповнили анкети роботодавців. Їх очікує ще одна зустріч вже безпосередньо на виробництві.

Вернуться назад