DataLife Engine > Обласні новини > Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато


10.12. Разместил: yuriy
В обласній раді розпочато підготовку до чергової 29 сесії, яка відбудеться 18 грудня. Депутати відпрацювали 10 грудня у двох постійних комісіях - з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку і з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.
Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

На обох комісіях депутати розглянули проєкт обласного бюджету Житомирської області на 2020 рік, який цього року складатиме 3 млрд 475 млн 731 тис грн.

Також депутати рекомендували до розгляду на сесії Стратегію розвитку Житомирської області на період до 2027 року та Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік.

Як зазначив директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський, Стратегія – це документ, який визначає довгостроковий вибір пріоритетних сфер і напрямів розвитку Житомирської області на 2021-2027 роки, бажаних орієнтирів майбутнього стану регіону, механізмів і шляхів їх досягнення та є основою для розроблення інших документів стратегічного планування та програмних.

Стратегія реалізується у два середньострокові етапи: перший – 2021-2023 роки, другий – 2024-2027 роки, для кожного із яких розробляється план заходів.

Інструменти реалізації стратегічних цілей є:
програма економічного і соціального розвитку області та районів;
обласні цільові програми;
програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад;
цільові програми з інших питань самоврядування;
стратегії розвитку територіальних громад.
Фінансове забезпечення Стратегії передбачається за рахунок бюджетних і позабюджетних коштів, не заборонених законодавством (кошти підприємств і інвесторів), у тому числі коштів міжнародної технічної допомоги та грантових.

Щодо Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік, то у її рамках передбачено 270 різнопланових заходів на суму 5,7 млрд грн. З яких 3,7 млрд грн коштів державного бюджету, 1,4 млрд грн обласного бюджету і 214 млн грн позабюджетних коштів.

Загалом цього дня депутати опрацювали 20 питань порядку денного.

Участь у роботі комісій взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко.
Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

Підготовку до чергової 29 сесії обласної ради розпочато

Вернуться назад