DataLife Engine > Обласні новини > В області презентували пілотний проєкт – «Кар’єрний радник»

В області презентували пілотний проєкт – «Кар’єрний радник»


21.01. Разместил: yuriy
У Житомирському міському центрі зайнятості презентували пілотний проєкт державної служби зайнятості із впровадження інституту спеціалізованого кар`єрного радника.
В області презентували пілотний проєкт – «Кар’єрний радник»

Презентація нового спеціалізованого проєкту відбулася 20 січня за участю заступниці голови ОДА Наталія Остапченко.

Цей проєкт вже з грудня 2019 року пілотується в Житомирській області. Проєкт передбачає, що обслуговуванням певних категорій населення, які мають особливі потреби чи перешкоди у працевлаштуванні, займатимуться окремі фахівці служби зайнятості – спеціалізовані кар’єрні радники.

Мета нововведення – розробка комплексного підходу до вирішення питань працевлаштування та зайнятості громадян, які неконкурентоспроможні або малоконкурентні на ринку праці.

До презентації проєкту «Кар’єрний радник» у Житомирі також приєдналися голова Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон, виконавчий директор об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, заступник директора обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяна Денисенко, представники служби зайнятості, органів влади різного рівня, громадських організацій, волонтери.

Відповідно до концепції пілотного проєкту підтримку й індивідуальне комплексне обслуговування матимуть: учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, звільнені з місць відбуття покарання, безробітні без професії, досвіду роботи та з кількарічною перервою в трудовій діяльності, а також інші особи, які потрапили в складні життєві обставини.

Після завершення пілотування на Житомирщині, коригування проєкту й навчально-тренінгового періоду, орієнтовно з травня 2020 року спеціалізовані кар’єрні радники запрацюють у всіх областях України.

Вернуться назад