DataLife Engine > Обласні новини > Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 1 квітня

Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 1 квітня


01.04. Разместил: yuriy
У Житомирській області за минулу добу нових випадків захворювання на вірус COVID-19 не зафіксовано. Про це повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Усього за 31 березня надійшло 6 термінових повідомлень на підозру COVID-19: по 1 повідомленню з Житомирського та Баранівського району; по 2 повідомлення з м. Бердичева та м. Житомира.

Станом на 9 годину 01 квітня в області залишається зареєстрованими 5 лабораторно підтверджених випадків COVID-19: 2 випадки в м. Радомишль, 1 випадок в м. Житомирі та по 1 випадку в Бердичівському та Малинському районах.

Усього за період моніторингу за станом захворюваності з 29 січня по 31 березня до вірусологічної лабораторії надійшло 59 проб біоматеріалу (в т.ч. 6 проб за минулу добу) від хворих з підозрою на коронавірус із 14 адміністративних територій: Радомишльський - 7, Ємільчинський -- 2, Хорошівський - З,Андрушівський - 3, Бердичівский - 10, Новоград-Волинський - 2, Народицький - 2, Брусилівський - 2, Коростенський- 1, Малинський - 1, Житомирський - З, Черняхівський - 1, Баранівський райони - 1 та м. Житомир - 21. З них у 5-ти вищезгаданих осіб вірусологічно підтверджено COVID-19, у 48 осіб діагноз не підтвердився, матеріал від 6-ти хворих наразі в роботі.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах надзвичайної ситуації цілодобово. У вогнищах інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, до яких залучені в тому числі фахівці обласного лабораторногоцентру.

Фахівці Житомирського обласного лабораторного центру можуть проконсультувати жителів Житомирщини з питань профілактики захворюваності на коронавірусну інфекцію за номером (068) 982 47 81.

Закликаємо: щоби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, дотримуйтесь режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.

Нагадаємо, що з 25 березня на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та подовжено карантин до 24 квітня, а за порушення карантинних заходів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Пресслужба обласної ради

Вернуться назад