DataLife Engine > Обласні новини > Поліцейські Житомирщини пройшли тренінги по роботі з уразливими категоріями громадян

Поліцейські Житомирщини пройшли тренінги по роботі з уразливими категоріями громадян


15.08. Разместил: yuriy
Упродовж двох тижнів майже у всіх 14 відділах та відділеннях поліції Житомирщини відбулись тематичні тренінги із забезпечення прав уразливих груп населення. Тренери допомогли поліцейським опрацювати алгоритми роботи у різних ситуаціях, пов’язаних з наданням допомоги людям, що мають тяжкі інфекційні захворювання.
Поліцейські Житомирщини пройшли тренінги по роботі з уразливими категоріями громадян

Навчання, організовані Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, стали складовою проєкту «Шлях до змін» благодійної організації «100% життя» та за підтримки Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Темою тренінгів є «Подолання стигми та дискримінації стосовно вразливих груп населення з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях».

Учасники заходів розбирались з поняттями дискримінації, стигми, толерантного ставлення. Використовуючи власний досвід, поліцейські опрацювали максимально ефективний алгоритм дій для різних ситуацій, у які можуть потрапити особливі категорії громадян. Зокрема, йшлося і про людей з ВІЛ-інфекцією та туберкульозом, через що вони потерпають від порушення їх прав.

Відтак учасники всебічно обговорили наявні проблеми щодо захисту прав вказаних категорій населення, опрацювали механізми надання їм правової допомоги та інформаційної підтримки.

Вернуться назад