DataLife Engine > Обласні новини > Вдруге за тиждень через схованки з цигарками на Київській митниці вилучають вантажівку

Вдруге за тиждень через схованки з цигарками на Київській митниці вилучають вантажівку


04.09. Разместил: yuriy
І якщо минулого разу причиною вилучення вантажного автомобіля працівниками Київської митниці стала схованки із 40 блоками білоруських цигарок, то цього разу в схованках цигарок знаходилося ще менше – загалом 22 блоки.

Цього разу через той самий пункт пропуску «Виступовичі» митного поста «Овруч» до України з Білорусі прямував автомобіль «DAF» з вантажем пральних машин.

Цигарки «Minsk capital MC» з написом «FOR DUTY FREE SALE ONLY» були виявлені співробітниками Київської митниці під час перевірки спільно з прикордонниками Житомирського прикордонного загону в кабіні тягача в порожнинах для розміщення радіостанції, під нижнім спальним місцем, та порожнині для розміщення речей.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Складено протокол про порушення митних правил. Цигарки та вантажний автомобіль вартістю 410 тисяч гривень, в якому було обладнано схованки з ними, вилучено до рішення суду.

Вернуться назад