DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині державного ревізора-інспектора податкової служби оштрафували за несвоєчасне подання декларації

На Житомирщині державного ревізора-інспектора податкової служби оштрафували за несвоєчасне подання декларації


07.09. Разместил: yuriy
За участю прокурорів прокуратури Житомирської області судом визнано винною головного державного ревізора-інспектора одного з відділів ГУ Державної податкової служби в області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Постановою Богунського районного суду міста Житомира на правопорушницю накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Установлено, що державний ревізор-інспектор порушила вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, несвоєчасно (04.06.2020) без поважних причин подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Своє спізнення ревізор-інспектор у суді пояснила тим, що за певних сімейних обставин не мала доступу до комп’ютерної техніки, однак, суд не визнав це поважною причиною.

Вернуться назад