DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині - близько 100 актуальних вакансій для медпрацівників

На Житомирщині - близько 100 актуальних вакансій для медпрацівників


15.09. Разместил: yuriy
Станом на 14 вересня у підрозділах служби зайнятості Житомирщини зареєстровано 97 вакансій у медичних закладах області.

44 лікарів різних спеціалізацій наразі потребують 15 лікарень області, найбільше запитів – із Житомира, Бердичева, Коростеня, Словечного та Народичів. Пропонована зарплата різниться від 5000 до 13000 грн.

Для молодшого персоналу – 39 актуальних пропозицій роботи. Окрім лікарень і медичних центрів медсестер запрошують у заклади освіти та інтернатні заклади. Зарплатний максимум для них – 6200 грн.

Заклади ветеринарної медицини також кличуть на роботу 14 лікарів та фельдшерів. Їм пропонують від п’яти до десяти тисяч гривень місячного заробітку.

В окремих містах області, зокрема Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському і Баранівці затребувані стоматологи, зубні техніки і гігієністи. Для них – більше десятка пропозицій працевлаштування із зарплатою до 6000 грн.

До відома, загалом у службі зайнятості області станом на 14 вересня було зареєстровано 2532 вакансії для 19596 безробітних. Навантаження на одне вільне робоче місце складало в середньому 8 претендентів, торік на цю дату – 4.

Вернуться назад