DataLife Engine > Обласні новини > За втручання Бердичівської місцевої прокуратури припинено незаконну оренду приміщення комунальної власності

За втручання Бердичівської місцевої прокуратури припинено незаконну оренду приміщення комунальної власності


18.09. Разместил: yuriy
Господарський суд Житомирської області у повному обсязі задоволив позов Бердичівської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди частини приміщення комунальної власності Чуднівської районної ради, укладеного з приватним фармацевтичним підприємством з порушенням вимог чинного законодавства.

Установлено, що у листопаді 2019 року комунальним підприємством, яке на праві оперативного управління користується майном спільної власності територіальних громад району, укладено договір оренди приміщення із місцевим підприємством для розміщення аптеки.
Проте при укладенні договору сторони не дотримались встановленого чинним законодавством порядку. Зокрема, в договорі не визначено орендну плату з урахуванням її індексації, не встановлено обов’язок орендаря щодо страхування об’єкта оренди та забезпечення пожежної безпеки орендованого приміщення. Крім того, його оцінка здійснена після укладення договору оренди, що також суперечить закону.

Доводи прокурора суд підтримав та визнав недійсним договір оренди, а фармацевтичне підприємство зобов’язав повернути майно до комунальної власності.

Вернуться назад