DataLife Engine > Обласні новини > Житомирян запрошують долучитись до акції для підвищення уваги пішоходів на дорозі

Житомирян запрошують долучитись до акції для підвищення уваги пішоходів на дорозі


20.09. Разместил: yuriy
У різних районах Житомира поблизу шкіл з інтенсивним рухом транспорту на пішохідних переходах планується провести акцію з нанесенням на тротуарах попереджувальних написів-трафаретів: «Візьми дитину за руку!», «Зніми навушники!», «Дивись на дорогу, а не в телефон!» тощо.

Першу акцію організатори планують провести поблизу Житомирського екологічного ліцею №24 у вівторок, 22 вересня 2020 року. Початок о 14:30.

Метою акції є привернення уваги пішоходів і попередження аварійних ситуацій на дорозі за їхньої участі. Про це повідомила ініціаторка акції Діна Корчевна, яка входить до складу міської комісії з безпеки дорожнього руху, а також закликала небайдужих житомирян долучитися до акції в різних районах міста.

«Дорога – це підвищена небезпека. Усі учасники дорожнього руху мають бути уважними на дорозі, зокрема, не лише водії, а й пішоходи, – зазначає Діна Корчевна. – Часто буває так, що батьки переходять дорогу і тримають в руках телефон, а не дитину за руку. Ще частіше перебігають проїжджу частину з дітьми за межами переходу або ж проходять дорогу на червоний колір світлофору. Нехтують безпекою і підлітки, коли розмовляють по мобільному, слухають музику в навушниках, перетинаючи проїжджу частину».

Ініціаторка акції сподівається, що попереджувальні написи-нагадування навпроти пішохідних переходів поблизу шкіл допоможуть підвищити уважність і відповідальність пішоходів на дорозі.

Вернуться назад