DataLife Engine > Обласні новини > У 2020 році до бюджетів Житомирщини надійшло 2,8 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

У 2020 році до бюджетів Житомирщини надійшло 2,8 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва


12.10. Разместил: yuriy
У січні-вересні 2020 року бюджети Житомирської області отримали 2,8 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. З них до обласного бюджету надійшло 696 тис. грн, на рахунки місцевих рад – 2,1 млн грн.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва становлять 33,9 млн грн (з урахуванням минулих періодів).

Частину накопичених коштів, а саме 1,3 млн грн, у поточному році використали на розвиток земельних фондів Житомирщини. Зокрема, 508 тис. грн спрямували на впровадження заходів з охорони земель, 428 тис. грн. – на проведення інвентаризації земель, 365 тис. грн – проведення нормативної грошової оцінки земель.

Вернуться назад