DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині спільні патрульні наряди нацгвардійців та поліції виявили у перехожих наркотики

На Житомирщині спільні патрульні наряди нацгвардійців та поліції виявили у перехожих наркотики


12.10. Разместил: yuriy
Упродовж вихідних особовий склад патрульних підрозділів військової частини 3047 Національної гвардії України залучався до спільних профілактичних заходів з працівниками Національної поліції України в місті Житомирі та Новоград - Волинську .

10 жовтня у місті Новоград – Волинському нацгвардійці та поліцейські пішого патрульного наряду поблизу перехрестя вулиць Івана Франка та Левченка помітили хлопця, який при їх появі швидко почав ховати щось під одягом. Така поведінка викликала об’єктивні підозри у правоохоронців. Під час поверхневого огляду виявилось, що 18-річний місцевий житель мав при собі паперовий згорток з подрібненою рослинною масою зеленого кольору, схожою на Канабіс, вага близько 5- ти грамів.

Увечері на іншій вулиці спільний наряд звернув увагу на групу молоді, що знаходилась на вул. Івана Мамайчука. У розмові запитали у хлопців, чи не мають ті при собі заборонених речовин. У результаті поверхневих оглядів у 16-річного хлопця та його 17-річного та 19- річного товаришів було виявлено, згортки із рослинною речовиною зеленого кольору схожою на наркотичну речовину - Канабіс, кожен згорток вагою 5 - ти грам.

Того ж дня у місті Житомирі під час патрулювання нацгвардійці виявили у 2-х громадян, згортки із рослинною речовиною зеленого та синього кольору схожих на наркотичну речовину, кожен згорток вагою 5 - ти грам.

В обох випадках обставини на місцях подій задокументували слідчо-оперативні групи місцевих відділів поліції. Вилучене нині направлено на експертне дослідження.

Попередня правова кваліфікація вказаних подій – ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Вернуться назад