DataLife Engine > Обласні новини > Рятувальники Житомирщини перевірили усі об’єкти, де розташовуватимуться виборчі дільниці

Рятувальники Житомирщини перевірили усі об’єкти, де розташовуватимуться виборчі дільниці


17.10. Разместил: yuriy
Рятувальники Житомирщини перевірили усі об’єкти, де розташовуватимуться виборчі дільниці

Напередодні місцевих виборів рятувальники провели комплексні перевірки об’єктів, де розташовуватимуться дільниці. Загалом ними на території Житомирщини проінспектовано усі 1460 таких об’єктів. 1173 керівники чи особи, відповідальні за протипожежний стан, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Перевіряючі проконтролювали забезпечення виборчих дільниць первинними засобами пожежогасіння, утримання в працездатному стані систем протипожежного захисту, і своєчасне та повне виконання протипожежних заходів відповідно до чинного законодавства з питань пожежної безпеки. Крім того, ними було звернено увагу на те, що кабіни для голосування необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не перешкоджали вільній евакуації виборців у разі виникнення пожежі. А всі евакуаційні виходи під час проведення виборів повинні бути відчиненими.

У приміщеннях виборчих дільниць забороняється зберігати вибухонебезпечні речовини, горючі матеріали, відходи, захаращувати шляхи евакуації та засоби пожежогасіння. Неприпустимо також користуватися побутовими електронагрівальними приладами з відкритим нагрівальним елементом, використовувати відкритий вогонь та курити у приміщеннях, де проходять вибори.

Також з відповідальними особами було проведено детальні інструктажі на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки та роз’яснено порядок дій у разі пожеж чи надзвичайних подій.

Нагадуємо, місцеві вибори відбудуться в неділю 25 жовтня. У разі виникнення надзвичайних подій чи ситуацій на виборчих дільницях одразу телефонуйте за номером «101».

Вернуться назад