DataLife Engine > Обласні новини > Віталій Бунечко представив колективу Житомирської ОДА свого нового заступника

Віталій Бунечко представив колективу Житомирської ОДА свого нового заступника


11.01. Разместил: yuriy
Сьогодні, 11 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко офіційно представив свого нового заступника. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 грудня 2020 року № 341-К ним став Юрій Оханський.
Віталій Бунечко представив колективу Житомирської ОДА свого нового заступника

На урочистому представленні також були присутні перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА Віктор Градівський, керівник апарату ОДА Олег Шарварко, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.


Віталій Бунечко привітав Юрія Оханського з призначенням на посаду та побажав плідної та ефективної роботи.

“У свою чергу дякую за високу довіру та усвідомлюю ту величезну відповідальність, покладену на мене. Буду плідно працювати на благо Житомирщини та розвивати її”, — сказав під час представлення Юрій Оханський.

Довідково. Юрій Оханський народився 02 січня 1981 року у селищі Сколобів Володарського-Волинського району (нині – Хорошівський район) Житомирської області. У 2005 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю “Правознавство”. Після завершення університету розпочав свою трудову діяльність, пройшовши шлях від інспектора з кадрів до голови Житомирської райдержадміністрації, яку обіймав із 11 грудня 2019 року.

Вернуться назад