DataLife Engine > Обласні новини > У Житомирському районі підприємець незаконно користувався п’ятьма ставками площею 21 га

У Житомирському районі підприємець незаконно користувався п’ятьма ставками площею 21 га


12.01. Разместил: yuriy
Житомирська місцева прокуратура заявила позов про скасування дозволів на спеціальне використання водних біоресурсів, наданих місцевому підприємцю, вилучення з його користування та повернення п’яти ставків.

Наразі Господарським судом Житомирської області відкрито провадження та призначено справу до розгляду.

Установлено, що у жовтні 2018 року наказом Управління Держагентства рибного господарства в області видано приватному підприємцю дозволи на спеціальне використання водних біоресурсів п’яти ставків площею 21 га, що на території Високопічської сільської ради Житомирського району.

Проте, в порушення вимог земельного та водного законодавства, підприємець використовував водойми (вилов риби, крім цього, мав би проводити зариблення) і прибережні землі за відсутності правовстановлюючих документів на них, а також укладеного договору оренди, не сплачуючи коштів до бюджету територіальної громади.

З метою захисту інтересів держави та територіальної громади, керівником Житомирської місцевої прокуратури пред’явлено позов до суду.

Вернуться назад