DataLife Engine > Обласні новини > Трагедія в Житомирській області - на ставку двоє чоловіків провалилися під лід

Трагедія в Житомирській області - на ставку двоє чоловіків провалилися під лід


17.01. Разместил: yuriy
16 січня о 13:46 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога у пошуку людини, яка провалилася під лід у с. Веселка Любарського району. На місці події стало відомо, що двоє чоловіків, 40-річний житель Житомира та 46-річний мешканець с. Михайлівка Любарського району, вирішили перейти замерзлий ставок від одного краю до іншого, тим самим перевірити міцність льоду. Проте, посередині водойми, де проходить русло, лід був затонкий. Під одним із чоловіків пішли тріщини, і він провалився у воду.
Трагедія в Житомирській області - на ставку двоє чоловіків провалилися під лід

Інший - відразу кинувся на допомогу, однак його теж спіткала така ж участь. Чоловіки опинися у крижаній воді та почали кликати на допомогу. У цей момент їх побачили люди, що проїжджали дорогою повз ставок, і відразу кинулися на поміч.

На жаль, 46-річного любарчанина врятувати не вдалося. Рятувальникам, яких викликали на місце події, довелося діставати тіло потопельника на відстані близько 100 м від берега. Врятований житомирянин після огляду медиків від подальшої госпіталізації відмовився.

Вернуться назад