DataLife Engine > Обласні новини > У Бердичеві поліцейські проводять операцію «Нагляд»

У Бердичеві поліцейські проводять операцію «Нагляд»


28.01. Разместил: yuriy
З метою зниження рівня рецидивної злочинності та запобігання скоєнню злочинів раніше судимими особами на території Бердичівського району, поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Нагляд».

Напередодні поліцейські провели аналіз кримінальних правопорушень, скоєних раніше судимими особами, і розробили план превентивних дій щодо стабілізації криміногенної ситуації в районі. Всі заходи спрямовані для посилення профілактичного впливу на раніше судимих осіб.

На даний час на обліку Бердичівського районного відділу поліції перебуває 18 осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом та за ознаками судимостей формально підпадають під нього.

Здійснюючи контроль за цими особами, з початку року поліцейським вдалося виявити та припинити 30 правопорушень, передбачених ст. 187 (порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП та направити до суду 4 подання для встановлення відносно підоблікових осіб адміністративного нагляду.

«Під час даної операції працівники поліції проводять профілактичні бесіди з даною категорією осіб з метою недопущення скоєння ними в подальшому злочинів та правопорушень. Робота в цьому напрямку триває», - розповів заступник начальника сектору превенції Бердичівського районного відділу поліції Олег Остріцький.

Вернуться назад