DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині постануть перед судом учасники організованого наркоугрупування

На Житомирщині постануть перед судом учасники організованого наркоугрупування


29.05. Разместил: yuriy
28 травня направлено до суду обвинувальний акт відносно членів організованої злочинної групи, яких поліцейські викрили у незаконному систематичному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів. За такі дії чоловікам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювали детективи Слідчого управління ГУНП за оперативного супроводу працівників Житомирського управління ДВБ НПУ та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Діяльність угрупування поліцейські викрили та припинили у серпні 2020 року, відразу після вчинення ним чергового збуту наркотичних засобів.

У ході досудового розслідування було з’ясовано, що організатором групи став 38-річний житомирянин. До протиправної діяльності він залучив трьох своїх знайомців, координував їх дії та забезпечив збут нарковмісного медичного препарату, що видається в якості підтримуючої терапії під час проходження курсу лікування наркозалежних осіб.

Натомість співвиконавці організованого угрупування, відповідно до розподілених функцій, як пацієнти замісної підтримуючої терапії однієї з комунальних установ, одержували значну кількість нарковмісного медичного препарату безпосередньо у лікаря-нарколога та по спецрецептах в аптеці. Таким чином здійснювалось акумулювання препарату для його подальшого збуту.

У рамках розслідування кримінального провадження детективи Слідчого управління ГУНП зібрали достатньо доказів протиправної діяльності угрупування та отримали результати відповідних експертних досліджень. Тож за погодженням з процесуальними керівниками оголосили чотирьом учасникам організованої злочинної групи підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.307 (Незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинених повторно, організованою групою) КК України .

Після закінчення всіх необхідних процесуальних дій 28 травня обвинувачення щодо чотирьох членів злочинного угрупування було направлено до суду.

За вчинені діяння обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Вернуться назад