DataLife Engine > Обласні новини > В прикордонні Київщини завершено комісійне обстеження об’єктів базування маломірних плавзасобів

В прикордонні Київщини завершено комісійне обстеження об’єктів базування маломірних плавзасобів


07.06. Разместил: yuriy
Регламентовані вимоги Постанови Уряду від 27.07.1998 року № 1147 "Про прикордонний режим", щодо виконання громадянами норм і порядку перебування у контрольованих прикордонних районах та прикордонній смузі, а також вихід, в їх межах, на воду маломірних плавзасобів не залишається поза увагою прикордонників Житомирського загону.
В прикордонні Київщини завершено комісійне обстеження об’єктів базування маломірних плавзасобів

Так, відповідно до чинного законодавства, на Київщині, з метою своєчасного облаштування об'єктів базування маломірних плавзасобів, відбувся їх огляд спільною комісією. Діяльність і склад комісії, до складу якого увійшли представники прикордонного загону, був утворений відповідним розпорядженням Голови органу місцевого самоврядування.

Зауважимо, що в прикордонні Київської області облаштовано 9-ть об’єктів базування розташованих в межах н.п. Страхолісся Іванівської територіальної громади. Всі об’єкти базування були оглянуті, а їх керівництву вказано та надано час на усунення виявлених недоліків.
За результатами спільної роботи дозвіл на експлуатацію отримали 6-ть об’єктів базування.

Нагадаємо, що випуск маломірних суден, інших плавзасобів у внутрішні води України, здійснюється виключно адміністрацією об’єктів базування після належного оформлення та інформування відповідних підрозділів Держприкордонслужби України. Адміністрація об’єкту зобов’язана вести обов’язковий облік маломірних суден та інших плавзасобів. Експлуатація об’єктів базування всіх форм власності та випуск з них маломірних суден та інших плавзасобів без наявності адміністрацій об’єктів базування та відповідного дозволу забороняється.

У разі порушення вимог щодо порядку зберігання, виходу на воду, завантаження і розвантаження маломірних суден, інших плавзасобів, посадки і
висадки пасажирів органи Державної прикордонної служби мають право тимчасово забороняти експлуатацію об'єктів базування або забороняти вихід у внутрішні води цих плавзасобів.

Державна прикордонна служба організація, яка постійно впроваджує інновації в протидію правопорушенням на кордоні нагадує, що всі особи за порушення законодавства України з прикордонних питань нестимуть заслужену відповідальність.

Вернуться назад