DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині рятувальники надають допомогу у ліквідації наслідки негоди

На Житомирщині рятувальники надають допомогу у ліквідації наслідки негоди


27.06. Разместил: yuriy
Упродовж минулої доби рятувальники регіону здійснили 9 виїздів на прибирання аварійних дерев, що впали через погіршення погодних умов. На проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено 35 чоловік особового складу та 9 одиниць техніки. Загадом ними було прибрано 16 дерев. Зокрема, вчора зранку в с.Лопатичі Коростенського району (Олевська ТГ) фахівці ДСНС надавали допомогу місцевим органам влади у зрізанні двох аварійних дерев, що через негоду нахилились та загрожували падінням одного з них на житловий будинок, а іншого – на територію обійстя. Спільними зусиллями небезпеку було ліквідовано.
На Житомирщині рятувальники надають допомогу у ліквідації наслідки негоди

О 18:15 у м.Чуднів рятувальники виїжджали на прибирання 4-х аварійних дерев, що впали на проїжджі частини по вул. Мала Житомирська та вул. Лисенка. За допомогою бензопили фахівці ДСНС звільнили дорогу.

Крім того, станом на 06:00 27.06.2021 року внаслідок ускладнення погодних умов (сильний вітер, дощ), від електропостачання залишаються відключеними 244 ТП та 57 населених пунктів області (Житомирський – 21 н.п., Романівський – 4 н.п., Новоград-Волинський – 12 н.п., Чуднівський – 5 н.п., Олевський – 12 н.п., Попільнянський – 2 н.п., Малинський – 1 н.п.,).

Згідно прогнозу синоптиків негода ще не залишила остаточно наш регіон, тому фахівці ДСНС наполегливо просять населення дотримуватись заходів безпеки, перебуваючи на вулиці, в автотранспорті чи під час відпочинку на природі!

Вернуться назад