DataLife Engine > Обласні новини > Житомирські нацгвардійці затримали чоловіка, який шахрайським шляхом заволодів мобільним телефоном

Житомирські нацгвардійці затримали чоловіка, який шахрайським шляхом заволодів мобільним телефоном


24.07. Разместил: yuriy
23 липня нацгвардійці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України долучилися до несення служби з охорони громадського порядку під час проведення Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела» у Новоград – Волинському.

До гвардійців надійшло повідомлення від чергової служби поліції про звернення 19-річного громадянина стосовно незаконного заволодіння його мобільним телефоном іншою особою шахрайським шляхом.

Автопатруль військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України спільно з працівниками поліції Новоград-Волинського районного відділу поліції Житомирщини після отримання орієнтування одразу ж вирушили до вказаної місцевості.

При відпрацюванні прилеглої території, було виявлено та затримано чоловіка, у якого після проведення поверхневої перевірки було виявлено викрадений мобільний телефон орієнтовною вартістю дві тисячі гривень.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу районного відділку поліції.

Вернуться назад