DataLife Engine > Обласні новини > Житомирський центр зайнятості і Березівська ОТГ спільно опікуватимуться питаннями безробітних

Житомирський центр зайнятості і Березівська ОТГ спільно опікуватимуться питаннями безробітних


03.08. Разместил: yuriy
30 липня, заступниця директора Житомирський міський центр зайнятості Жанна Титаренко, начальниця відділу активної підтримки безробітних Тетяна Тимчук та провідна фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Агєєва відвідали Березівська сільська рада об'єднаної територіальної громади та поспілкувались із секретарем Оленою Цимбалюк.
Житомирський центр зайнятості і Березівська ОТГ спільно опікуватимуться питаннями безробітних

Під час зустрічі вони обговорили питання майбутньої співпраці, які сприятимуть вирішенню нагальних питань зайнятості жителів громади. Поінформували про нові можливості та підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості, зокрема в частині організації професійного навчання безробітних громадян та незайнятого населення, проведення консультаційних та інформаційних заходів для роботодавців за участю соціальних партнерів, профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та дорослим населенням. Розповіли про сучасні електронні сервіси, які значно полегшують пошук роботи для незайнятих осіб та підбір кандидатів для роботодавців. Ознайомили з актуальними вакансіями та передали інформаційні матеріали для шукачів роботи та роботодавців.

Результатом зустрічі стало узгодження напрямів взаємодії Житомирського міського центру зайнятості та Березівської об’єднаної територіальної громади на найближчий час, визначена потреба у наданні виїзних соціальних послуг для мешканців громади.

Вернуться назад