DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирській області «кмітлива» бухгалтер перереєструвала на себе все майно підприємства

В Житомирській області «кмітлива» бухгалтер перереєструвала на себе все майно підприємства


24.09. Разместил: yuriy
За процесуального керівництва обласної прокуратури, 23.09.2021 закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, яка обвинувачуються у вчиненні ряду злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч.5 ст. 185, ч. 3 ст. 209 КК України.

Установлено, що 34-річна головний бухгалтер одного із місцевих товариств, заснованого громадянином Туреччини, та два її співучасника у період з грудня по липень 2020 року, шляхом обману та зловживання довірою, заволоділи майном підприємства – майновим комплексом, лісопереробним устаткуванням та транспортними засобами, перереєструвавши їх на себе.

Крім того, члени угруповання викрали особисте майно власника товариства, легалізували кошти, отримані від його подальшої реалізації, чим заподіявши потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму більше
9 мільйонів гривень.

Обвинувальний акт щодо організатора групи скеровано на розгляд до Народицького районного суду Житомирської області.

Два співвиконавця наразі переховуються від органу досудового розслідування. Останніх оголошено у розшук, «заочно» обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

З метою забезпечення подальшої конфіскації, накладено арешт на п’ять земельних ділянок, житловий будинок та дві квартири.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось СУ ГУНП в області, оперативний супровід – УСР в області ДСР НПУ.

Вернуться назад