DataLife Engine > Обласні новини > На допомогу громадам Житомирщини запрацював «соціальний хаб»

На допомогу громадам Житомирщини запрацював «соціальний хаб»


19.11. Разместил: yuriy
Асоціація міст України запускає роботу в регіонах для допомоги органам місцевого самоврядування в організації якісної системи соціального захисту, соціального забезпечення та захисту прав дітей. Робота з громадами буде здійснюватися для поширення кращих практик проєкту «СПІЛЬНО», напрацьованих партнерами під час роботи з органами місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей.

Загалом створено 9 обласних «соціальних хабів», які покривають всю територію України. «Соціальний хаб» Житомирського РВ АМУ працюватиме для громад Житомирської, Київської та Хмельницької областей; координатор – Сергій Гаращук, (067)443-85-27, garaschuk_s@ukr.net.

Як поінформував С.Гаращук, робота соціальних хабів полягатиме у наданні допомоги органам місцевого самоврядування в підготовці проєктів нормативно-правових актів з питань організації якісної системи соціального захисту населення, надання соціальних послуг, захисту прав дітей. Заплановане проведення регіонального вебінару «Про практичне застосування досягнень проєкту «Спільно» з акцентом на фінансову складову.

Вернуться назад