DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині поліцейські активізують залучення громадських формувань до заходів безпеки

На Житомирщині поліцейські активізують залучення громадських формувань до заходів безпеки


19.11. Разместил: yuriy
На Житомирщині поліцейські активізують залучення громадських формувань до заходів безпеки

18 листопада представники Управлінь превентивної діяльності та кадрового забезпечення ГУНП спільно з місцевими підрозділами поліції провели робочі зустрічі з активом громадських формувань прикордонних громад області. Предметом обговорення стали спільні заходи із забезпечення безпеки та порядку.

Участь у зустрічі взяли представники громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону «Народицьке», «Україна» та «Щит Полісся Олевськ».

Першочерговим питанням присутні розглянули необхідність приведення установчих документів (положень/статутів) громадських формувань до вимог законодавства у зв’язку зі змінами, що відбулися в адміністративно-територіальному устрої.

Серед інших нагальних аспектів – напрацювання дієвих алгоритмів взаємодії. Для цього учасники прийняли низку організаційних рішень про проведення щомісячних робочих зустрічей та планування спільних заходів, у тому числі відпрацювань населених пунктів. Також обов’язковими стануть інструктажі членів громадських формувань у місцевих підрозділах поліції перед залученням їх до охорони громадського (публічного) порядку та проведення спеціальних занять. Про результати роботи представники формувань звітуватимуть теж щомісячно.

Потому під час спеціально організованих занять учасникам зустрічі нагадали про правові аспекти, пов’язані із виконанням функцій по забезпеченню правопорядку. Відбулися заняття із спеціальної та медичної підготовки. Надалі члени громадських формувань підтвердили свої знання під час відповідного тестування.

Вернуться назад