DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирській області продовжують знаходити рештки солдат Червоної армії, які загинули у липні 1941 року

В Житомирській області продовжують знаходити рештки солдат Червоної армії, які загинули у липні 1941 року


13.01. Разместил: yuriy
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, 9 січня пошуковці Історико-патріотичного об'єднання «Пошук» працювали в Романівському р-ні Житомирської області, звідкіля надійшла інформація від людини на ім'я Микола, про те що, на полі була знайдена каска, а під нею виявились людські рештки
В Житомирській області продовжують знаходити рештки солдат Червоної армії, які загинули у липні 1941 року

"9 січня працювали в Романівському р-ні Житомирської області. До нашої організації надійшла інформація від людини на ім'я Микола, про те що, на полі була знайдена каска, а під нею виявились людські рештки.

Польовий виїзд ускладнився тим, що розпочався сильний снігопад, але відступати були нікуди і роботи були продовжені. В розкопі виявились рештки солдата Червоної армії, який загинув 5-6 липня 1941 року при прориві німецьких військ через Новоград-Волинський укріплений район біля містечка Миропіль. Ймовірніше всього солдат належить до 199 стрілецької дивізії, яка мала завдання зайняти лінію оборони вздовж річки Случ.

199 дивізія не мала бойового досвіду і бій 5-6 липня був першим. При солдаті було знайдено каску СШ-39, кружку, зубну щітку, небезпечну бритву, дзеркальце, підсумки, складний ніж, залишки шинелі та медальйон.

Солдата стягнули у воронку і присипали землею, взуття зняли... Роботи на даній локації будуть продовжені", - йдеться у повідомленні.

Вернуться назад