DataLife Engine > Обласні новини > У Коростені поліцейські оголосили підозру другому учаснику схеми розкрадання понад мільйона бюджетних коштів

У Коростені поліцейські оголосили підозру другому учаснику схеми розкрадання понад мільйона бюджетних коштів


21.01. Разместил: yuriy
20 січня слідчі Коростенського райуправління поліції оголосили 42-річному містянину, інженеру з технічного нагляду, про підозру у службовому недбальстві, що має тяжкі наслідки. Чоловік підписав у грудні 2019 акти виконаних будівельних робіт зі спорудження спортзалу у Лугинській громаді, натомість приміщення немає й нині. Відтак з державного бюджету третіми особами було привласнено 1,1 млн гривень.
У Коростені поліцейські оголосили підозру другому учаснику схеми розкрадання понад мільйона бюджетних коштів

Напередодні 19 січня слідчі Коростенського райуправління під процесуальним керівництвом окружної прокуратури оголосили 35-річному підряднику, приватному підприємцю, підозру у низці правопорушень: ч. 3, 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1, 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

20 січня ще одному учаснику схеми по будівництву на папері спортивного залу вартістю понад мільйона гривень було оголошено про підозру у кримінальному діянні.

Приватний підприємець, з яким був укладений договір на технічний нагляд за спорудженням спортивного залу в одній з шкіл Лугинської громади, своїм підписом та печаткою підтвердив виконання робіт. На підставі відповідних актів з бюджету Лугинської селищної ради було безпідставно перераховано понад 1,1 млн гривень бюджетних коштів на рахунок підприємства-підрядника.

Відтак чоловікові інкримінується правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 ст. 367 (Службове недбальство) Кримінального кодексу України і може загрожувати покарання - від 2 до 5 років позбавлення волі.

Його спільнику, керівникові підприємства-підрядника, може загрожувати відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Тривають подальші слідчі дії.

Вернуться назад