DataLife Engine > Обласні новини > Житомирщина: підозрюваного у злочинах гранатометника-«деенерівця» взяли під варту заочно

Житомирщина: підозрюваного у злочинах гранатометника-«деенерівця» взяли під варту заочно


27.01. Разместил: yuriy
Прокурори Житомирської обласної прокуратури 25.01.2022 забезпечили участь у розгляді клопотання щодо обрання безстрокового запобіжного заходу уродженцю Ростовської області, підозрюваному у скоєнні низки злочинів. За результатом розгляду Корольовський районний суд м. Житомира застосував підозрюваному тримання під вартою заочно.

Слідством установлено, що 50-річний уродженець Ростовської області, громадянин України, у складі незаконного збройного формування, як навідник-гранометник бере участь у боях проти українських військових, що тривають на Сході України.

Підозрюваний чинить збройний опір військовослужбовцям та правоохоронцям, задіяним в антитерористичній операції та ООС тривалий час, з 2014 року – дотепер, «дослужився» у терористичній організації «ДНР» до псевдо військового звання «старший прапорщик».

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі у терористичних організаціях та у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України) здійснює Житомирська обласна прокуратура. Оперативний супровід забезпечує відділ контррозвідки Управління СБ України в області.

Досудове розслідування проводять слідчі органів безпеки. Наразі особа перебуває у міжнародному розшуку.

Вернуться назад