DataLife Engine > Обласні новини > Поліцейські Житомирщини закликають дорослих контролювати дозвілля підлітків і молоді

Поліцейські Житомирщини закликають дорослих контролювати дозвілля підлітків і молоді


24.05. Разместил: yuriy
У Бердичеві ювенальні поліцейські продовжують профілактичні заходи на вулицях та у публічних місцях відпочинку, популярних серед місцевої молоді. Правоохоронці попереджають вчинення правопорушень, припиняють і фіксують виявлені протиправні діяння.

У ході профілактичного відпрацювання на вихідних, 21 та 22 травня, ювенальні поліцейські проінспектували не лише парки, сквери та майданчики, але й менш публічні, хоча й популярні у молоді місця у Бердичеві.

Так, на території спортивної школи в недобудованому приміщенні правоохоронці помітили двох юнаків, які розпивали пиво. Під час спілкування з’ясувалось, що обидва парубки неповнолітні (15 та 17 років). З обома правоохоронці провели переконливу профілактичну бесіду з приводу порушення громадського порядку. Відносно старшого за віком хлопця складені адміністративні матеріали за розпивання спритного у публічному місці. Що ж до іншого парубка, то відповідальність за це порушення нестимуть його батьки.

Біля одного з торговельно-розважальних центрів рейдувальники провели попереджувальну роботу у групі місцевої молоді, що палили цигарки. За тим же зайняттям на території міського пляжу правоохоронці застали і двох неповнолітніх дівчат. А оскільки юнки не досягли віку адміністративної відповідальності, за їх діяння теж відповідатимуть батьки.

Шановні дорослі! Правоохоронці наполегливо закликають вас контролювати дозвілля ваших дітей. Повсякчас роз’яснюйте їм правила поведінки у публічних місцях. Також нагадуємо, що нині діють обмеження, обумовлені воєнним станом у країні. Дотримуйтесь заходів безпеки самі і наполягайте на такій необхідності вашим дітям.

Вернуться назад