DataLife Engine > Обласні новини > В Оліївській громаді поліцейські та волонтери допомагають родинам у складних життєвих обставинах

В Оліївській громаді поліцейські та волонтери допомагають родинам у складних життєвих обставинах


05.08. Разместил: yuriy
В Оліївській громаді поліцейські та волонтери допомагають родинам у складних життєвих обставинах

3 серпня поліцейський офіцер громади та ювенальний інспектор Житомирського райуправління відвідали сім’ї, які з різних причин потрапили у скруту. Поліцейські перевірили умови проживання у родинах та передали волонтерську допомогу для дітей.

Загалом правоохоронці відвідали п’ять родин у селах громади. Основну увагу зосередили на сім’ях з дітьми шкільного віку.

- Скоро розпочинається новий навчальний рік, тож школярі потребують оновлення канцелярського приладдя, - розповідає старший інспектор сектору ювенальної превенції Житомирського райуправління поліції Олександр Пулін. – Ми з поліцейським офіцером громади вирішили допомогти родинам належно підготувати дітей до навчання.

Поліцейські заручилися підтримкою однієї з волонтерських організацій та завітали до родин з подарунками. Візитери передали школярам канцелярське приладдя, необхідне для навчання, та іграшки. Окрім цього, поліцейські перевірили умови проживання у родинах та визначилися з їх нагальними потребами на майбутнє.

Правоохоронці запланували такі візити на постійній основі та закликають громадян посильно допомагати тим, хто цього потребує.

Вернуться назад