DataLife Engine > Обласні новини > В Овручі відбулася зустріч з родинами військовополонених та зниклих безвісти

В Овручі відбулася зустріч з родинами військовополонених та зниклих безвісти


29.01. Разместил: yuriy
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, 29 січня в Овручі відбулася тристороння зустріч за участі координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з родинами військовополонених, зниклих безвісти або потрапивших у полон військовослужбовців.

Спілкування з родинами провели представники Консультаційного центру центрального регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: Андрій Демченко – заступник керівника ЦРЦ КШ; Андрій Ладуба – начальник юридичного відділу ЦРЦ КШ; Іван Бондаренко – заступник керівника ЦРЦ КШ з питань НГУ; Оксана Горбачова – представник Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також до зустрічі долучилися представники області заступник начальники Житомирської ОВА Віктор Градівський та начальник відділу з питань ветеранської політики Денис Соколовський.

У рамках проведення зустрічі представники родин, рідні яких потрапили у полон, зникли безвісти, чи загинули були проінформовані щодо процедурних питань у випадку, якщо воїн у полоні, зник безвісти чи загинув. Також учасники отримали професійну консультацію щодо державних та соціальних зобов’язань, які передбачені законодавством України, повний супровід на всіх етапах пошуку зниклих чи потрапивших у полон воїнів, практичну і юридичну допомогу у розв’язанні проблемних питань.

В Овручі відбулася зустріч з родинами військовополонених та зниклих безвісти


«На сьогодні проблема визволення наших героїв є першочерговою. Саме тому ми маємо зосередити усі наші ресурси на підтримку родин військовослужбовців. Забезпечуючи їм соціальний захист, психологічну підтримку та гарантії повного супроводу на усіх етапах пошуку зниклого героя», – зазначив Віктор Градівський.

Нагадуємо, про алгоритм дій осіб, чиї близькі зникли безвісти під час виконання завдань з оборони України.

Також можна звернутися за консультацією, щодо пошуку зниклої безвісти людини на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» за телефоном: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21, або ж звернутись до регіонального представника в Житомирській області за номером (097) 140 37 12.

Вернуться назад