DataLife Engine > Обласні новини > У Житомирі жінка знайшла банківсь картку колеги та влаштувала собі справжній шопінг

У Житомирі жінка знайшла банківсь картку колеги та влаштувала собі справжній шопінг


24.02. Разместил: yuriy
На початку лютого 50-річна житомирянка звернулася до поліції та розповіла про крадіжку її банківської картки й спустошення рахунку. Поліцейські розпочали відповідну перевірку.

Заявниця розповіла, що востаннє свій платіжний засіб бачила під час перебування на робочому місці. Вже за кілька годин вона виявила пропажу картки, а фінансові повідомлення свідчили про здійснені за її допомогою платежі.

Оперативники кримінальної поліції Житомирського райуправління провели низку розшукових заходів та встановили причетну до крадіжки. Нею виявилася 39-річна колега потерпілої.

Жінка визнала свою провину в учиненому та розповіла, що знайшла чужу банківську картку й вирішила нею одразу ж скористатися. Упродовж трьох годин шляхом безконтактного розрахунку у різних магазинах міста вона витратила близько 6 тисяч гривень, які належали її колезі.

Відтак слідчі Житомирського райуправління поліції кваліфікували діяння жінки за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 1 ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток…) КК України. Днями їй повідомили про підозру в учиненому.

Згідно з чинним законодавством та зважаючи на вчинення кримінального правопорушення в умовах воєнного стану, підозрюваній загрожує покарання у вигляді ув’язнення строком від 5 до 8 років.

Вернуться назад