DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині функціонує 258 паліативних ліжок

На Житомирщині функціонує 258 паліативних ліжок


03.04. Разместил: yuriy
Паліативна допомога покликана полегшити стан людей, які зіткнулися з важким чи невиліковним захворюванням, та покращити якість життя.

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, на Житомирщині мешканцям надається загальна паліативна допомога у рамках пакета ПМГ «Первинна медична допомога» та спеціалізована — у рамках пакетів «Стаціонарна паліативна допомога дорослим і дітям» та «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям».

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я ОВА від 15.02.2024 №264 затверджено мережу закладів охорони здоров’я та клінічні маршрути пацієнтів для надання паліативної допомоги. До мережі надання спеціалізованої паліативної допомоги в стаціонарних умовах включено 30 закладів охорони здоров’я області, які заключили договір на надання медичних послуг з НСЗУ за пакетом «Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям» на 2024 рік. 42 заклади заключили договір за пакетом «Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям». Загальна кількість паліативних ліжок в області – 258.

Вернуться назад