DataLife Engine > Обласні новини > На Донецькому напрямку в районі Бердичів загинув мужній Захисник з Житомирщини

На Донецькому напрямку в районі Бердичів загинув мужній Захисник з Житомирщини


13.04. Разместил: yuriy
Ще один Захисник Ангелом повертається до рідної домівки… Як повідомляють в Овруцькій міській раді, 12 квітня 2024 р., в ході виконання бойових завдань при зіткненні з ворогом, пов’язаних із захистом Батьківщини в районі н. п. Бердичі, Покровського району, Донецької області, загинув мужній воїн, мешканець села Ігнатпіль – КОЛЕСНІКОВ Дмитро Олександрович, 09.11.1990 р. н.

На Донецькому напрямку в районі Бердичів загинув мужній Захисник з Житомирщини


«Закінчив Ігнатпільську школу. До повномасштабного російського вторгнення працював токарем в Коростенському гранкар’єрі.

Щирий, відповідальний, турботливий, добрий, завжди і кожному приходив на допомогу – таким запам’ятають нашого Героя рідні, близькі, колеги, друзі.
Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив Овруцької міської ради та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття близьким та рідним: матері Ніні Ничипорівні, батьку Олександру Петровичу, дружині Марії Юріївні, синам Владиславу та Івану, братам Володимиру Олексійовичу і Юрію Олександровичу, сестрі Оксані Олексіївні та бойовим побратимам з приводу передчасної смерті нашого Героя. У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із вами, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України...

Доземний уклін воїну - захиснику!

Вічний спокій і слава Герою!», - йдеться у повідомленні.

Вернуться назад