DataLife Engine > Обласні новини > Малин відзначив 1120 років з дня заснування міста

Малин відзначив 1120 років з дня заснування міста


20.09. Разместил: yuriy
1120 років з дня заснування міста відзначили жителі Малина. На ювілейні урочистості в гості до малинчан завітало чимало відомих гостей. На святі були також наші кореспонденти.

Древній Малин відомий не тільки своєю історією, а й сьогоденням банкнотна та паперова фабрики, лісомисливське господарство, низка нещодавно відкритих підприємств з іноземними інвестиціями свідчать про високий потенціал міста, та головне його багатство люди. Кілька тисяч малинчан прийшли у день ювілею свого міста до стадіону «Авангард».

Тут під час театралізованого свята нагороджували малинчан, котрі досягли найбільших успіхів у трудовій та громадській діяльності, матерів-героїнь та молодь.

Завітав на свято до земляків і народний депутат України, почесний громадянин Малина Микола Рудченко. Не злічити добрих справ, які зробив Микола Миколайович під час керівництва району і області. Це зокрема будівництво шкіл, лікарні, доріг, ряд інших важливих соціальних об’єктів . Не забуває Рудченко про свою малу батьківщину і зараз, так завдяки його депутатському запиту, Кабмін доручив включити до плану соціально-економічного розвитку Житомирщини завершення довготривалого будівництва дитячо-юнацької спортивної школи.
Під час урочистостей народний депутат України Микола Рудченко відзначив подяками та грошовими винагородами малинчан, котрі виявили найкращі результати у виробничій сфері та громадському житті.

Миколі Рудченко у свою чергу була вручена відзнака почесного громадянина Малина і Малинського району.

Вернуться назад