DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині представили нового голову РДА

На Житомирщині представили нового голову РДА


05.07. Разместил: yuriy
Романівський район вже має нового голову районної адміністрації. Його призначено Розпорядженням Президента України від двадцять п’ятого червня. Вчора Миколу Григоришина, так звати новопризначеного, представили активу району. Заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан зазначив, що це саме та людина, яка має консолідувати громаду та політичні сили Романівщини.

На знайомство з новим головою Романівської районної адміністрації громада чекала тиждень. Хто він і які в нього політичні погляди з пересічних мало хто знав. Навіть перед самим представленням ця інформація не була поширена.

Інтрига швидко розвіялася. Стало відомо – новопризначений професійний юрист і не належить до жодної з політичних партій. Кому як не начальнику місцевої міліції про це знати.

Микола Дейсан, у минулому один з очільників Романівської райдержадміністрації, а тепер заступник голови облдержадміністрації, приїхав представляти новопризначеного з особливим настроєм, поза лаштунками вони - друзі.

Микола Петрович народився 10 вересня 1955 року в с.Стара Чорторія Любарського району. Закінчив Харківський юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство». Після закінчення інституту працював в органах прокуратури Радомишльського, Дзержинського та Любарського районів області. До цього часу працював радником голови Романівської районної ради з юридичних питань.

Тому й співпраця органів самоврядування з адміністративними має бути плідною, - зазначає голова ради. Микола Петрович гарантує створення атмосфери працездатності та правопорядку, і, також, засвідчує: порозуміння з депутатським корпусом – запорука нормальної життєдіяльності району.

Вернуться назад