DataLife Engine > Обласні новини > В Малинському районі проводять Днів служби зайнятості

В Малинському районі проводять Днів служби зайнятості


20.07. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Обласному центрі зайнятості, в Малинській райдержадміністрації відбулася зустріч із головами сільських рад, на якій було проаналізовано підсумки спільної зі службою зайнятості роботи упродовж першого півріччя нинішнього року.

Такі зустрічі – традиційні для району, нинішня липнева - вже 16-та.

Цього разу до участі в розмові долучилися голова районної ради П.Бабарика, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань С.Кучинський, начальник районного управління праці та соціального захисту населення Г.Міфаник, начальник відділу у справах неповнолітніх О.Зборовська.

В ході розмови активно обговорювалося питання легалізації робочих місць, працевлаштування дітей-сиріт – цьогорічних випускників навчальних закладів. Було визначено пріоритети подальшої спільної роботи. Серед них - співпраця центру зайнятості та сільських рад щодо залучення безробітних громадян до участі в оплачуваних громадських роботах.

Для більш ефективного виконання районної Програми зайнятості Малинський центр зайнятості активно продовжує практику проведення Днів служби зайнятості на територіях сільських рад.

Вернуться назад