DataLife Engine > Обласні новини > У товариській грі житомиряни програли бердичівлянам

У товариській грі житомиряни програли бердичівлянам

08.04. Разместил: 45retgfds
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира, ФК «Бердичів» продовжує підготовку до сезону. У черговій товариській ігри бердичівляни на виїзді грали із житомирським «СДЮШОР-92». Гра відбулась на стадіоні у с. Гуйва, який належить житомирському СДЮШОР.

У бердичівської команди після травми відновився Сергій Данілевич, але продовжують лікування Тарас Панасюк, Олександр Майданюк та Артем Мкртчан.

За повідомленням ФК Бердичів, перший тайм розпочали активніше господарі, які на 8 хвилині виграли із рахунком 2-0, перший гол був забитий через 100% офсайд, а другий через непорозуміння центральних захисників та воротаря бердичівлян. Після двох пропущених м’ячів бердичівляни почали грати активніше, супермомент скоротити рахунок був у Ярослава Блоцького, але він пробив із близької відстані прямо в руки воротаря, також не реалізували свої моменти Андрій Романюк, Дмитро Вакула, Ярослава Грабець та Костянтин Іванкевич.

Після настанов тренера у перерві бердичівляни у другому таймі заграли значно краще. Та із 54 та 63 хвилини, провели просто феноменальний відрізок гри забивши три м’ячі у ворота житомирян. Перший гол Валентин Ярощук забив після передачі зі штрафного удару від Костянтина Іванкевича, другий – у межах штрафного майданчику після чудових індивідуальних дій, а Дмитро Вакула забив після чудової передачі Дмитра Коломійця.

Після цього повною перевагою володіли бердичівляни, які мали кілька моментів, щоб збільшити рахунок, але свої моменти Дмитро Вакула, який пробив із меж штрафної повз ворота, а зі штрафного за фол проти Максима Малашина вище воріт. Непоганий момент відзначитись мав і Ярослав Грабець після передачі Дмитра Вакула, але Ярослав пробив повз ворота.

Господарі у другому таймі запам’ятались лише двома моментами біля воріт воротаря бердичівлян Віталія Острожинського, але у першому випадку м’яч пройшов повз ворота, а у іншому Віталій забрав м’яч в руки.

Також слід кілька слів сказати про арбітрів цієї гри, гру обслуговувала молода бригада арбітрів із Житомира, яка спеціально навчається у Школі арбітрів. Ця бригада обслуговувала гру вперше в житті та допустила кілька серйозних помилок, особливо у першому таймі, особливо у випадки коли господарі забивали свій перший м’яч, у тому моментів три гравці житомирян знаходились у офсайді.