DataLife Engine > Обласні новини > За результатом особистого прийому прокурором Житомирщини Любомиром Війтовичем громадян реально повернуто 354 га землі вартістю майже 10 млн грн

За результатом особистого прийому прокурором Житомирщини Любомиром Війтовичем громадян реально повернуто 354 га землі вартістю майже 10 млн грн


12.04. Разместил: yuriy
Коростенською місцевою прокуратурою заявлено позов про розірвання договорів оренди земельних ділянок загальною площею 354 га вартістю 9 млн 842 тис грн, незаконно переданих в Овруцькому районі.

У ході судового розгляду відповідачі – сільська рада та приватне підприємство - визнали неправомірність оренди та у добровільному порядку достроково розірвали договори оренди зазначеної площі землі.

Як повідомлялося раніше, під час виїзного особистого прийому громадян у м. Овруч, місцеві жителі поскаржилися прокурору Житомирської області Любомиру Війтовичу на те, що органом місцевого самоврядування прийнято неправомірне рішення щодо надання в оренду земель сільськогосподарського призначення.

Йдеться про те, що у 2016 році Великофоснянською сільською радою Овруцького району, у порушення вимог чинного законодавства, за відсутності на те відповідних повноважень, передано в оренду приватному підприємству земельні ділянки загальною площею 354 га, вартістю 9 млн 842 тис грн.

За результатом розгляду скарги, прокуратурою вжито заходів представницького характеру та відновлено законність у сфері землекористування.

Наразі усі земельні ділянки повернуто до державної власності.

Вернуться назад