DataLife Engine > Обласні новини > На Житомирщині територію для будівництва Північного обходу вже очищають від дерев

На Житомирщині територію для будівництва Північного обходу вже очищають від дерев


19.04. Разместил: yuriy
Для будівництва Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 – поблизу 140 км розпочато вирубку дерев.

Про це інформує управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА. За словами начальника управління Романа Крисюка, до 1 липня працівники ДП «Житомирське лісове господарство» мають очистити від дерев територію, на якій будуватиметься Північний обхід.

Нагадаємо, голова ОДА Ігор Гундич ініціював будівництво Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06 на ділянці км 129,6 – км 151,73. Кабінет Міністрів України погодив зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності загальною площею 12,1494 га на території Житомирського району з категорії земель лісогосподарського призначення на категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення.

Депутати обласної ради затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області для будівництва Північного обходу.

Вернуться назад