DataLife Engine > Огляд преси > Сусідка Розенблата баба Надя: Як будувались, просила у них щепок забрати замість дров, бо немає чим топити. То не дали

Сусідка Розенблата баба Надя: Як будувались, просила у них щепок забрати замість дров, бо немає чим топити. То не дали


24.10. Разместил: yuriy
Пам’ятаєте, як після Майдану відкрились двері «Межигір’я» та інших палаців верхівки влади. Всі тоді були шоковані тою розкішшю, в якій жили чиновники. За кошти, які вкладались в ці будинки, можна було допомогти багатьом людям вибратись із злиднів, не говорячи про те, як вони були зароблені. Сьогодні ми покажемо вам ще один будинок, в якому живе кандидат в народні депутати Борислав Розенблат. Покажемо здалека, а якщо хочете побачити ближче, можете подивитись самі. Кандидат в депутати – людина публічна, чому ж йому не показати виборцям «скромну хатинку», в якій він живе? Будинок знайти легко. Потрібно повернути ліворуч за автосалоном «Фольксваген» з Київського шосе на вулицю Коростишівську. Далі минаєте перехрестя з вулицею Саєнка та через кілька сотень метрів праворуч побачите «палац». Переплутати будинок, в якому живе Борислав Розенблат, чи не побачити його важко.

В цьому районі в основному старі будинки та промислові приміщення, тож біло-синій дім тут дуже помітний. За нашою інформацією, побудували його років 10 тому, вже після першої невдалої спроби Борислава Соломоновича отримати мандат народного депутата. Тоді він балотувався від партії кума Путіна – Віктора Медведчука. На території, огородженій кованим парканом розташовано декілька будівель, якщо дивитись на знімок з супутника, чітко видно сам будинок по центру ділянки, будинок для гостей в дальньому кутку, тенісний корт, штучне озеро з містками, гараж на 4 автомобіля. Експерти кажуть, що вартість будинку сягає більше 6 млн. євро. Газета знайшла будівельників, які займались внутрішнім оздобленням «палацу» Розенблата. Говорять, що зовні він виглядає бідним у порівняні з тим, що можна побачити в середині. Тож, якщо ви вирішите завітати в гості до кандидата, то наполягайте, щоб запросив вас всередину.

Деяким виборцям вже «пощастило» побачити будинок з середини, але тільки тому, що вони там працюють чи працювали: охоронцями, садівниками, кухарями чи нянями. Ми в середину не напрошувались, «Суботу» після статті про те, як кандидат не виконав обіцянку за рік побудувати єврейській громаді Житомира синагогу. А нагнітати ситуацію наміру не було. Зрештою, якщо Борислав Розенблат захоче показати свої хороми через нас своїм виборцям, то ми не проти прийняти запрошення.


Дещо про мешканця «палацу» ми дізнались у сусідів. Через невеличку доріжку від кандидата живе бабуся Надія. Ми застали її у дворі біля старої хатинки. В ній жінка мешкає ще з 1951 року, а їй самій вже далеко за 80. «Там Борис живе, - відповідає жінка на питання, хто її сусід з величезного будинку, - багаті люди. Наймитів у них багато: і няня, і кухарка ще кілька людей». Бабуся виглядає бідовою, тож ми поцікавились чи допомагають їй багаті сусіди. «Куди там, - каже бабуся, - як будувались просила у них щепок забрати замість дров. Бо немає чи топити, то не дали». У подвір’ї старенької складені образки дощок. «Ось мені чужі люди привезли», - каже жінка, показуючи на них. Вона не знає, що сусід бореться за мандат депутата та обіцяє житомирянам «золоті гори». Для неї вистачило б і в’язанки дров...


Автор статті: Олена Правдива

Вернуться назад