«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

22.12 11:52    
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

21 грудня 2016 року в готелі «Україна» відбулась звітна прес-конференція Житомирської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В конференції прийняли участь: перший заступник голови Житомирської обласної ради, депутат від Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській обласній раді Сергій Крамаренко, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській обласній раді Ігор Романський, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській міській раді, голова Житомирської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Ракович.

Розпочинаючи свою промову перший заступник голови Житомирської обласної ради, депутат від Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській обласній раді Сергій Крамаренко відзначив, що рік промайнув дуже швидко, і в 2016 році обласна команда Радикальної партії зробила багато добрих справ, а також пройшла ряд серйозних випробувань.
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

«Сьогодні ми зібралися аби повідомити, що ми робили, чим ми займалися, аби було порозуміння і усвідомлення того, що наша команда працює на благо області і працює на результат», - наголосив Сергій Крамаренко.

Сергій Крамаренко розповів про результати роботи своєї фракції та однопартійців навівши конкретні цифри виконаних проектів, які вдалося втілити в життя саме завдяки депутатам-радикалам. Так, за сприянням депутатів обласної ради від Радикальної партії в 23 школах та садочках області було здійснено поточний та капітальний ремонт, в 17 населених пунктах були встановлені дитячі майданчики, в 30 об’єктах були створені заходи з енергозбереження, перш за все по школах, садочках, по соціальній інфраструктурі – це заміна вікон, це заміна вхідних груп, це заходи, які дозволять економити тепло і енергію в наших громадах. Ще 43 об’єкти отримали допомоги, це перш за все наукові посібники, книжки, комп’ютерні класи, спортивний інвентар для шкіл і іграшки для садочків.

Не менш важливим питанням є питання інфраструктури, 9 інфраструктурних проектів, серед яких каналізаційні колектори, свердловини водозабезпечення, водонапірні вежі були вирішенні за сприянням депутатів облради від Радикальної партії. В 6 сільських рад були направлені оргтехніка та інвентар, для поліпшення їх роботи, а 14 юнацьким школам та школам-інтернатам було надано допомогу на придбання спортивного інвентарю.

«За кожною цифрою стоїть якась конкретна добра справа, це конкретна школа, конкретний садочок, конкретні люди, які цю допомогу чекали і завдяки нашій команді отримали. Безумовно команда має набагато планів та амбіцій, але те що ми зробили за цей рік, те що ми можемо прозвітувати, те що ми можемо показати, і як-то кажуть «руками пощупати», - наголосив Сергій Крамаренко.

У свою чергу голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській обласній раді Ігор Романський наголосив, що першочерговими питаннями є ті, які стосуються соціально незахищених верств населення, освіти, охорони здоров’я, молоді та науки.

«Що стосується соціально незахищених верств населення, робота фракції, робота обласної ради була згуртованою і рік в 365 діб видався дуже маленький, якби він був більше, ми б ще більше справ зробили гарних», - підкреслив Ігор Романський.
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

За словами голови фракції, до нього було особисте звернення геріатричного центру з проханням про допомогу, нагальною потребою було відновити артезіанську свердловину та відремонтувати гідравлічні очищення води. До вирішення питання долучилась уся команда Радикальної партії і на сьогодні 184 мешканці центру отримали чисту якісну питну воду.

«Роблячи моніторинг ми бачимо, що команда Радикальної партії всюди присутня. Нас завжди хочуть бачити, наших депутатів знають, інтернати, дитячі садочки всі також нас приймають і не хочуть відпускати. Усі проблеми ми вивчаємо особисто, аналізуємо, є громадські приймальні, які працюють постійно. Особисто у мене громадська приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00 у м. Бердичеві, площа Соборна. Ми всі звернення, навіть не зі свого округу, вирішуємо. Люди знають до кого звертатися, адже Радикальна партія працює задля людей, задля соціально незахищених верств населення. Ми завжди ідемо людям на підтримку», - наголосив голова фракції Радикальної партії в обласній раді Ігор Романський.

Ігор Романський підкреслив, що значну увагу приділяється саме питанням соціального захисту АТОшників, учасників бойових дій, тому на найближчій сесії планується розглянути питання про фінансування не лише для лікування за межами області.

Голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Житомирській міській раді Олександр Ракович повідомив, що його фракція – єдина фракція міської ради, яка в повному складі прийшли на сесію, підтримала міський бюджет, тим самим продемонструвавши своє прагнення працювати на благо міста.
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

«Ми налаштовані працювати на благо міста, нам не байдуже проблеми наших житомирян, нам не байдуже кожна копійка грошей громади, ми за те щоб ефективно використовувати гроші наших громад, наших компаній, які у нас працюють і на нас розраховують», - наголосив Олександр Ракович.

Хоча команда Радикальної партії в міській раді молода, але на думку її очільника, вона досить активна і працює найефективніше, оскільки небайдужа не лише до людей похилого віку, яких постійно підтримує і фінансово, і по лінії Червоного Христа, а й успішно співпрацює з молоддю.

За словами Олександра Раковича, пріоритетною для фракції в наступному році буде медична сфера, головне завдання, це капітальний ремонт приміщень центральної міської лікарні, інфекційного та урологічного відділень. Не менш важливим питанням є проведення експертизи ДНЗ №32 по вул. Якубовського, в якому два роки тому було зроблено ремонт вартістю 10 млн. грн.

«Ми піднімаємо питання, як наповнювати бюджет. Тому що тратити ми всі вміємо, а наповнювати не дуже. Тому нами було ініційовано декілька проектів, це створення соціальних ринків для підприємств наших міських, які будуть продавати свою продукцію по нижчим цінам ніж в магазинах, і завдяки цьому будуть вигравати люди, що будуть купувати дешевше, і при цьому наповнюватися бюджет», - акцентував Олександр Ракович, та додав, що депутати-радикали мають багато програм, які спрямовані на поповнення доходної частини бюджету, чим і відрізняються від інших фракцій в міській раді.
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

Завершуючи звітувати, Сергій Крамаренко підкреслив, що перед прийняттям міського бюджету фракція Радикальної партії мала змістовну розмову з міським головою Сергієм Сухомлиним, мова йшла про виконання бюджету 2016 р. та вимоги, які команда ставила по 2017 р.. За його словами всі вимоги були враховані і включені в проект бюджету, що дозволило фракції підтримати бюджет.

«Сьогодні вночі був прийнятий державний бюджет, фракція Радикальної партії у Верховній Раді підтримала це питання. Було ряд вимог, безумовно не всі були враховані, але більшість які виставляла фракція. Перш за все це збільшення мінімальної заробітної плати, це збільшення видатків на Збройні Сили близько 15 млрд. грн. додаткових коштів, на програму підтримки фермерів збільшили суму до 2 млрд. грн. Наша програма безкоштовних ліків для соціально незахищених верств врахована, і в бюджеті державному передбачена. Тому маємо повне переконання, що вони будуть профінансовані в повному об’ємі», - наголосив Сергій Крамаренко.

Він також підкреслив, що фракція в обласні раді провела велику роботу по узгодженню бюджетних питань, і тому на сесії обласної ради фракція Радикальної партії підтримає в повному обсязі.

Ірина Вербовська
«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

«Радикальна команда» Житомирщини: Рік серйозних випробувань та добрих справ

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:14
СБУ задержала участников организованной группировки на ...
Сьогодні 18:04
Заяви «Дніпроазот» про припинення поставок хлору сприйм ...
Сьогодні 17:16
СБУ блокировала контрабанду сигарет с территории неприз ...
Сьогодні 16:59
По материалам СБУ объявлено о подозрении заведующей и д ...
Сьогодні 15:20
Lifecell планує усунути неполадки з поповненням рахункі ...
Сьогодні 11:23
Як будувати дружні відносини зі ЗМІ, навчали представни ...
Вчора 22:27
Верховний Суд підтримав НАБУ у боротьбі з непрозорими з ...
Вчора 13:51
Геннадій Зубко та Посли G7 у Кіптівській ОТГ обговорили ...
20 червня 18:33
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
20 червня 16:10
В госсобственность возвращено здание «Банка крови»
Сьогодні 19:18
Військова прокуратура розслідує факт розтрати на Житоми ...
Сьогодні 12:15
У Житомирі затримали шахрайок, які «знімали порчу». ФОТ ...
Вчора 23:10
У Житомирі працівника комбінату обікрали прямо у роздяг ...
Вчора 16:17
СБУ блокувала контрабанду культурних цінностей до Росії
Вчора 16:07
Житомирянин заявив у поліцію про зникнення автомобіля р ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення