DataLife Engine > Політика > Маловідомий, але потужний: у Порошенка визначились з куратором кампанії на Житомирщині

Маловідомий, але потужний: у Порошенка визначились з куратором кампанії на Житомирщині


05.12. Разместил: yuriy
За інсайдерською інформацією, Анатолій Павленко стане куратором президентської кампанії президента України Петра Порошенка на Житомирщині.

Про це заявив політолог Володимир Піньковський в ході засідання клубу «Експерти Житомирщини» 4 грудня.

"Що стосується цікавинок роботи БПП, або самого Петра Порошенка, то є така цікавинка, що визначилися з основним "куратором області". Це буде пан Павленко", - заявив Піньковський.

За словами інсайдерів, на даний момент, Анатолій Павленко є потенційним кандидатом від БПП на парламентських виборах на 66 одномандатному виборчому окрузі (центр – місто Малин). Анатолій Павленко – людина маловідома на окрузі, він поки не веде публічну кампанію, але вже почав вибудовувати мережу агітаторів.

За словами Піньковського, Анатолій Павленко в минулому керував Радомишльським пивзаводом, що належить Петру Порошенку, а згодом очолив Радомишльську РДА. При цьому він є людиною, що давно належить до команди Порошенка, а отже може розраховувати на потужну підтримку.

Відзначимо, що президентська кампанія Порошенка базується на тому, що майбутні кандидати на виборах до Верховної Ради спочатку працюватимуть на рейтинг Порошенка на своїх округах, а потім, в разі його перемоги, використовуватимуть найняті мережі агітаторів та підтримку адмінресурсу на виборах до Верховної Ради.

Вернуться назад