Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду
Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду
11.01 11:16    
Волонтер Ольга Олександрівська на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила додаткову інформацію стосовно скандалу, який виник у Житомирі з військовими.

"Продовження історії із зупиникою зі снігу.
1. Капітан був тверезий на момент медичного огляду - його проведено на наступний день після розголосу історії з будівництвом зупинки зі снігу. Скан довідки, наданий представником навчального центру, додаю нижче.
Як було вказано з самого початку, свою примху бачити зупинку зі снігу капітан оголосив курсантам телефоном, додавши потім, що хоче бачити також "протитанкові вежі", тож, зрозуміло, що висновок про стан сп'яніння був зроблений курсантанми по голосу та логічності даного наказу. Те, що капітан був під час цього тверезий, ажніяк не змінює факту того, що відбулося. Але, оскільки інформація про стан сп'яніння була поширена мною в першочерговому пості, в цьому надаю спростування та приношу свої вибачення саме за цим пунктом. Цікаво лише, чи визнає капітан помилковість власного абсурдного наказу.
2. Про спроби змістити акценти. Ті, хто став на захист капітана, намагаються нав'язати думку про те, що курсантам "не сподобалось те, що їм наказали прибирати сніг". Це є очевидною маячнею, оскільки сніг вони прибирають постійно (як і замітають територію, коли снігу немає, миють туалети і т.д.) і до цього ЖОДНИХ претензій не мали. Якби їм сказали просто прибрати цю територію від снігу - нарікань теж би не було! Курсантів обурила саме забаганка БУДУВАТИ ЗУПИНКУ ЗІ СНІГУ, що тхне пережитками радянського минулого з фарбуванням трави.
3. Ті ж коментатори паралельно пишуть про те, що це хлопці таким чином нібито захотіли "підставити" капітана, що також є маячнею, оскільки вони пішли будувати зупинку саме ПІСЛЯ отримання від нього цього наказу - самим би їм по-перше, і не дозволили б цього робити, по-друге і в голову б таке не прийшло. Та й ризикувати зіпсувати стосунки з керівництвом, від якого залежать їх результати випуску, просто через те, що раптом не захотілося чистити сніг? Серйозно? Ще й із райдужною перспективою того, що курсантам, зазвичай, вірять значно менше, ніж офіцерам, і при цьому того, що історія набуде такого розголосу - ніхто не передбачав.
4.Пишуть також, що капітан не міг такого наказати, бо він же був в АТО і взагалі хороша людина. Хочеться нагадати, що перебування в зоні бойових дій не застерігає від дурниць в майбутньому, чому є безліч прикладів. А те, що наказ був, підтверджуюсь свідчення курсантів, які були надані ними також і під час опитування їх відповідним органом, що займається розслідуванням ситуації. Про все це відомо, але коментатори навіщось досі намагаються це перекрутити.
5. Про подвійні стандарти та покарання.
Спочатку спікер ВДВ каже в інтерв'ю, що в ліпці зупинки зі снігу немає нічого особливого і уникає конкретики з приводу того, чи був такий наказ - потім в коменти набігають люди, що кричать про "зламане життя" капітана, натякаючи на суворість отриманого ним покарання, хоча жодної інформації про це з офіційних джерел не було. Дивна позиція командування, та, якщо капітана й покарають суворіше, ніж можна було б, то це буде їх рішення - можливо, такий їх метод боротьби із проявами "дідівщини". Або ж, навпаки, небажання визнавати її присутність і спроби замовчування всіма можливими методами, серйозно караючи одного з тисячі замість комплексного підходу до вирішення проблеми ставлення до людей в армії.
6. Не обмежились наданням інформації комбату, бо зазвичай подібне не приносить результату. Максимум - з них би просто посміялись, адже навіть зараз деякі представники частини щиро не розуміють, що ж тут такого, подумаєш, наказали ліпити зупинку зі снігу. А дехто навіть пише в коментарях погрози курсантам, мовляв, їх за таке потім "в окоп не пустять" і т.д.
7. "Відомим волонтером" мене назвали ЗМІ, бо їм потрібно якось характеризувати джерело. Я ж і в період активної допомоги військовим намагалася уникати цієї назви і, тим паче, зараз, коли роблю це рідко і, здебільшого, не афішуючи це у фб, так себе не називаю.
8. Дещо неочікувано, що ця ситуація вийшла за межі фейсбуку і мене, чесно, втомлює відповідати на всі ці явно маніпулятивні коментарі, тож в цьому пості я спробувала розписати все якомога детальніше і більше свій час на це витрачатиму.
На місці з першого ж дня працює слідча комісія, яка опитує безпосередніх учасників події та на основі всіх свідчень прийматиме рішення. Відповідні органи залучені, тож більше обговорювати це на фб сенсу не бачу.
Хочеться вірити, що з підходів та зі ставлення керівництва до курсантів та солдатів в українській армії рано чи пізно зникнуть зневага та совкові традиції, і подібних прикрих ситуацій не виникатиме"
, - йдеться у повідомленні.
Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:54
Стан здоров’я Голови Держприкордонслужби задовільний
Сьогодні 14:52
АМКУ надано рекомендації Ощадбанку
Сьогодні 14:48
В Киеве во время тушения пожара пожарные обнаружили тел ...
Сьогодні 13:47
СБУ задержала бывшего боевика террористической организа ...
Сьогодні 12:14
Николаевская область: спасатели ликвидировали пожар в ж ...
Сьогодні 16:29
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 12:07
На Волыни из-за неблагоприятных погодных условий спасат ...
Сьогодні 12:06
Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник» стартував на ...
Сьогодні 10:47
Пограничники обнаружили наркотики у супругов, которые н ...
Вчора 21:47
НАБУ і САП: Суд відсторонив від посади директора Львівс ...
Вчора 23:45
У Києві виявили 100 кг бурштину з Житомирської та Рівне ...
Вчора 18:43
У Житомирі чоловік у пограбуванні підозрює товариша, як ...
Вчора 11:11
На Житомирщині викрито масштабні багатомільйонні махіна ...
Вчора 09:02
СБУ оприлюднила подробиці затримання у Житомирі хабарни ...
19 липня 23:17
Подробиці жахливої події: Як у Києві рятували із сексуа ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення