Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду

Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду

11.01 11:16    
Волонтер Ольга Олександрівська на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила додаткову інформацію стосовно скандалу, який виник у Житомирі з військовими.

"Продовження історії із зупиникою зі снігу.
1. Капітан був тверезий на момент медичного огляду - його проведено на наступний день після розголосу історії з будівництвом зупинки зі снігу. Скан довідки, наданий представником навчального центру, додаю нижче.
Як було вказано з самого початку, свою примху бачити зупинку зі снігу капітан оголосив курсантам телефоном, додавши потім, що хоче бачити також "протитанкові вежі", тож, зрозуміло, що висновок про стан сп'яніння був зроблений курсантанми по голосу та логічності даного наказу. Те, що капітан був під час цього тверезий, ажніяк не змінює факту того, що відбулося. Але, оскільки інформація про стан сп'яніння була поширена мною в першочерговому пості, в цьому надаю спростування та приношу свої вибачення саме за цим пунктом. Цікаво лише, чи визнає капітан помилковість власного абсурдного наказу.
2. Про спроби змістити акценти. Ті, хто став на захист капітана, намагаються нав'язати думку про те, що курсантам "не сподобалось те, що їм наказали прибирати сніг". Це є очевидною маячнею, оскільки сніг вони прибирають постійно (як і замітають територію, коли снігу немає, миють туалети і т.д.) і до цього ЖОДНИХ претензій не мали. Якби їм сказали просто прибрати цю територію від снігу - нарікань теж би не було! Курсантів обурила саме забаганка БУДУВАТИ ЗУПИНКУ ЗІ СНІГУ, що тхне пережитками радянського минулого з фарбуванням трави.
3. Ті ж коментатори паралельно пишуть про те, що це хлопці таким чином нібито захотіли "підставити" капітана, що також є маячнею, оскільки вони пішли будувати зупинку саме ПІСЛЯ отримання від нього цього наказу - самим би їм по-перше, і не дозволили б цього робити, по-друге і в голову б таке не прийшло. Та й ризикувати зіпсувати стосунки з керівництвом, від якого залежать їх результати випуску, просто через те, що раптом не захотілося чистити сніг? Серйозно? Ще й із райдужною перспективою того, що курсантам, зазвичай, вірять значно менше, ніж офіцерам, і при цьому того, що історія набуде такого розголосу - ніхто не передбачав.
4.Пишуть також, що капітан не міг такого наказати, бо він же був в АТО і взагалі хороша людина. Хочеться нагадати, що перебування в зоні бойових дій не застерігає від дурниць в майбутньому, чому є безліч прикладів. А те, що наказ був, підтверджуюсь свідчення курсантів, які були надані ними також і під час опитування їх відповідним органом, що займається розслідуванням ситуації. Про все це відомо, але коментатори навіщось досі намагаються це перекрутити.
5. Про подвійні стандарти та покарання.
Спочатку спікер ВДВ каже в інтерв'ю, що в ліпці зупинки зі снігу немає нічого особливого і уникає конкретики з приводу того, чи був такий наказ - потім в коменти набігають люди, що кричать про "зламане життя" капітана, натякаючи на суворість отриманого ним покарання, хоча жодної інформації про це з офіційних джерел не було. Дивна позиція командування, та, якщо капітана й покарають суворіше, ніж можна було б, то це буде їх рішення - можливо, такий їх метод боротьби із проявами "дідівщини". Або ж, навпаки, небажання визнавати її присутність і спроби замовчування всіма можливими методами, серйозно караючи одного з тисячі замість комплексного підходу до вирішення проблеми ставлення до людей в армії.
6. Не обмежились наданням інформації комбату, бо зазвичай подібне не приносить результату. Максимум - з них би просто посміялись, адже навіть зараз деякі представники частини щиро не розуміють, що ж тут такого, подумаєш, наказали ліпити зупинку зі снігу. А дехто навіть пише в коментарях погрози курсантам, мовляв, їх за таке потім "в окоп не пустять" і т.д.
7. "Відомим волонтером" мене назвали ЗМІ, бо їм потрібно якось характеризувати джерело. Я ж і в період активної допомоги військовим намагалася уникати цієї назви і, тим паче, зараз, коли роблю це рідко і, здебільшого, не афішуючи це у фб, так себе не називаю.
8. Дещо неочікувано, що ця ситуація вийшла за межі фейсбуку і мене, чесно, втомлює відповідати на всі ці явно маніпулятивні коментарі, тож в цьому пості я спробувала розписати все якомога детальніше і більше свій час на це витрачатиму.
На місці з першого ж дня працює слідча комісія, яка опитує безпосередніх учасників події та на основі всіх свідчень прийматиме рішення. Відповідні органи залучені, тож більше обговорювати це на фб сенсу не бачу.
Хочеться вірити, що з підходів та зі ставлення керівництва до курсантів та солдатів в українській армії рано чи пізно зникнуть зневага та совкові традиції, і подібних прикрих ситуацій не виникатиме"
, - йдеться у повідомленні.
Волонтер про військовий скандал у Житомирі: Капітан був тверезий на момент медичного огляду

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 10:36
В Херсоне на пляже в Гидропарке спасатели пришли на пом ...
Сьогодні 10:36
На Тернопольщине ликвидировали пожар емкостей с биоэтан ...
Вчора 13:33
На Кировоградщине СБУ перекрыла международный канал тор ...
Вчора 13:32
На Буковине СБУ прекратила действие нелегальной сети бе ...
Вчора 13:03
Ровенская область: спасатели ликвидировали возгорание в ...
22 червня 11:23
Як будувати дружні відносини зі ЗМІ, навчали представни ...
21 червня 22:27
Верховний Суд підтримав НАБУ у боротьбі з непрозорими з ...
21 червня 13:51
Геннадій Зубко та Посли G7 у Кіптівській ОТГ обговорили ...
20 червня 18:33
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
20 червня 16:10
В госсобственность возвращено здание «Банка крови»
Сьогодні 10:37
На Житомирщині - чергові жертви шахраїв
22 червня 19:18
Військова прокуратура розслідує факт розтрати на Житоми ...
22 червня 12:15
У Житомирі затримали шахрайок, які «знімали порчу». ФОТ ...
21 червня 23:10
У Житомирі працівника комбінату обікрали прямо у роздяг ...
21 червня 16:17
СБУ блокувала контрабанду культурних цінностей до Росії
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення